Szukasz nietuzinkowego prezentu?

Nasze kursy winiarskie to sprawdzony pomysł dla każdego kto lubi wino i chce wiedzieć więcej!

Wino od Podstaw

swieta_voucher_1

Kurs wprowadzający w świat wina na którym wszystkie pytania są dozwolone! Degustacja 10 win, solidna dawka wiedzy podana w przystępny sposób i bez zadęcia… ale przede wszystkim nietuzinkowy wieczór po którym gwarantujemy apetyt na więcej…

WSET

Kursy WSET (The Wine and Spirit Education Trust) to certyfikowane kursy największej szkoły wiedzy winiarskiej na świecie z siedzibą w Londynie.

Dyplomy WSET to najbardziej rozpoznawalne i uznawane w branży winiarskiej i gastronomicznej potwierdzenie wiedzy o winie. 

WinEdukacja jako akredytowany przedstawiciel szkoły przeszkoliła już łącznie ponad 2000 osób, a wskaźnik zdawalności egzaminów przekracza u nas 95%

Kurs dostępny w trzech poziomach, zadowoli każdego miłośnika wina. Zajęcia nie tylko dla osób związanych z branżą winiarską, ale również pasjonatów, którzy chcą wiedzieć więcej!

swieta_voucher_2

Oferujemy dwa rodzaje voucherów:  na wybrany termin kursu lub w wersji otwartej, ważnej na rok od dnia zakupu (obdarowani sami wybierają termin). 

Vouchery realizujemy w formacie PDF, który wysyłamy drogą mailową do wydruku we własnym zakresie. Zamówienia złożone do godz 16:00 realizujemy tego samego dnia roboczego. Zamówienia złożone po godz 16:00 będę realizowane następnego dnia roboczego.

Masz pytania lub specjalne życzenia?
Napisz do nas: [email protected]