poznaj nas

Zespół WinEdukacji

Szymon Milonas
kursy WSET
Certyfikowany nauczyciel WSET i importer wina. Absolwent kursów — French Scholar Guild, Society of Wine Educators, Court of Master Sommeliers Intro, certyfikowany nauczyciel regionu Bordeaux, Valpolicella i Jerez.
Michał Stykowski
kursy wset, spanish wine scholar
Absolwent WSET 3, pierwszy Polak z tytułem Spanish Wine Scholar. Specjalizuje się w winach hiszpańskich, sędzia na konkursach wina m.in Bacchus Vini.
Łukasz Wojnarowicz
kursy WSET
Absolwent Diploma in Wines and Spirits z tytułem Weinakademikera, nadawanym przez Weinakademie Österreich w Rust. Wykładowca Collegium Civitas, dziennikarz magazynu Czas Wina i sędzia na zawodach winiarskich.
Justyna Sawińska
kursy WSET
Poszukiwaczka smaków i zapachów, ukończyła z wyróżnieniem kurs WSET na poziomie 3, właścicielka projektu subskrypcji winnych zestawów Winebox. Od lat związana z warszawską branżą concierge, dla której klientów organizuje winne degustacje i szkolenia oraz pisze artykuły dotyczące wina i gastronomii.
Wojtek Szczypiński
kursy wset, Italian Wine Sholar
Ukończył z wyróżnieniem kurs WSET 3, przymierza się do poziomu 4. Prowadzenie szkoleń i degustacji łączy z pracą w agencji reklamowej dla klienta branży alkoholowej oraz rozwijaniem autorskiego bloga.
Kasia Drzewowska
koordynatorka WinEdukacji
Absolwentka kursu WSET 3. Od ponad 15 lat zaangażowana w kompleksową obsługę klienta. Niezmiennie ciekawa ludzi i ich historii, szczególnie tych z winem w tle 🙂 Wielka fanka sherry, polskich win musujących i serów.